Kim jesteśmy?

Nazywamy się Monika i Wojciech Grabowscy. Jesteśmy małżeństwem muzyków, których poza wspaniałą rodziną oraz wspólnym nazwiskiem łączy jeszcze jedna bardzo istotna rzecz – pasja do muzyki oraz pracy z dziećmi. Pochodzimy ze Śląska gdzie  poznaliśmy się podczas studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2004 roku założyliśmy w Zielonej Górze szkołę muzyczną YAMAHA, która dzisiaj jest drugą co do wielkości szkołą YAMAHA w Polsce oraz jedną z największych tego typu placówek w całej Europie !

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą edukacją muzyczną niemowlaków, małych dzieci, młodzieży oraz dorosłych ! To co jednak wyróżnia nas spośród innych tego typu   placówek poza wspaniałą ofertą programową to ogromna pasja do pracy z dziećmi. Każda chwila spędzona na zajęciach daje nam bardzo dużo radości i satysfakcji.

W naszej szkole uczy się obecnie kilkuset uczniów. Podczas jednej z rozmów z rodzicem naszego ucznia zostaliśmy zapytani czy nie zorganizowalibyśmy muzycznych urodzin w naszej szkole ? Pomyśleiliśmy - dlaczego nie ? O poprowadzenie urodzin poprosiliśmy jednego z naszych  nauczycieli - p.Doriana Zarzyckiego. Przygotowaliśmy wspólnie specjalny program i zorganizowaliśmy pierwsze muzyczne urodziny. Podczas zabawy wszystkie dzieci bawiły się wspaniale. Rodzice przybyli do naszej szkoły zgodnie mówili ,iż nigdy jeszcze nie widzieli tego typu zabawy urodzinowej dla dzieci ! Jeszcze tego samego dnia otrzymaliśmy zapytanie o zorganizowanie kolejnej imprezy urodzinowej !

I tak oto powstał pomysł aby muzyczne urodziny weszły na stałe do naszej oferty ! Opracowaliśmy specjalne scenariusze zabaw dla dzieci w różnym wieku. Najbardziej zależało nam na tym aby dzieci, zarówno te młodsze jak i strasze, spędziły wspaniały czas na wspólnej, urodzinowej zabawie z muzyką.

Zdajemy sobie sprawę, że urodziny to jeden z najważniejszych dni w roku dla dziecka oraz jego rodziców. Dlatego też przywiązujemy do nich ogromną wagę i organizujemy je z największą starannością. Urodziny poprowadzi dla Was nauczyciel/animator - p. Dorian Zarzycki. Rodziców również nie pozostawimy bez opieki. Oddajemy do Waszej dyspozycji pomieszczenie , w którym możecie przyjąć swobodnie wszystkich dorosłych a my w tym czasie z chęcią przygotujemy dla Was pyszną kawę lub herbatę.

To co odróżnia nasze urodziny od innych imprez oferowanych w wielu miejscach w naszym mieście to temat przewodni - muzyka ! Podczas naszych zabaw jest wiele tańca, śpiewu oraz gry na różnych instrumentach. Młodsi zagrają na wielu instrumentach perkusyjnych, usłyszą pianino, gitarę będą wspólnie śpiewać i tańczyć. Troszkę starsi poza wymienionymi wcześniej atrakcjami będą mieli okazję zagrać na gitarze, keyboardzie, zestawie perkusyjnym, zaśpiewać do mikrofonu ! Jesteśmy przekonani, że Państwa dzieci będą zachwycone swoimi muzycznymi urodzinami, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi scenariuszami naszych imprez !