Imprezy

Zapraszamy Was na wspaniałe muzyczne urodziny do szkoły muzycznej YAMAHA w Zielonej Górze !

 

Zdajemy sobie sprawę, że urodziny to jeden z najważniejszych dni w roku dla dziecka oraz jego rodziców. Dlatego też przywiązujemy do nich ogromną wagę i organizujemy je z największą starannością. Staramy się dbać o każdy szczegół - wystrój sali, odpowiednie przygotowanie wszystkich zabaw oraz instrumentów, fachową pomoc podczas organizacji imprezy. Do jednej rzeczy przywiązujemy jednak największą wagę. Do odpowiedniej osoby prowadzącej urodziny. Żadne miejsce, setki nadmuchanych balonów oraz innych atrakcji nie zastąpi Państwu profesjonalnego animatora, który pracuje z pasją oraz ma świetne podejście do dzieci. Taka osobę znajdziecie u nas !

To co odróżnia scenariusz naszych  urodziny od innych imprez oferowanych w wielu miejscach w naszym mieście to temat przewodni - muzyka ! Podczas naszych zabaw jest wiele tańca, śpiewu oraz gry na różnych instrumentach. Młodsi zagrają na wielu instrumentach perkusyjnych, usłyszą pianino, gitarę będą wspólnie śpiewać i tańczyć. Troszkę starsi poza wymienionymi wcześniej atrakcjami będą mieli okazję zagrać na gitarze, keyboardzie, zestawie perkusyjnym, zaśpiewać do mikrofonu ! Jesteśmy przekonani, że Państwa dzieci będą zachwycone swoimi muzycznymi urodzinami, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Zachęcamy zatem do zapoznaznia się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z nami w celu ustalenia terminu Waszej imprezy urodzinowej :)